Bloo90fashion – blog modowy Joanny Krawiec

Prostota, lekkość, minimalizm i codzienność cechują styl Asi, prowadzącej niezwykle popularny blog modowy Bloo90fashion. Asia konsekwentnie, bo już od 2009 roku, udowadnia nam, że moda nie musi kojarzyć się z ekstrawagancją i wyrafinowaniem, czy być pochodną wielkości naszego portfela. Skromność i prostota są niewątpliwie ze sobą związane, nie oznaczają jednak braku gustu, ani biegłości w posługiwaniu się formą. Być może minimalistyczne stylizacje są nawet większym wyzwaniem dla stylistów niż zestawy bogate w dekoracje z wielką ilością dodatków i części garderoby, czy eksperymenty wszelakie, gdzie wszystko jest dozwolone, bo to eksperyment właśnie. W minimalizmie zaś każdy element ma duże znaczenie i musi idealnie współgrać z resztą rzeczy, jako że im mniej czegoś mamy na sobie, tym większą zwracamy uwagę na poszczególne elementy i na ogólną spójność kompozycyjną całości.

Asia realizuje się znakomicie w minimalistycznej formie, co potwierdza nie tylko wspaniałymi stylizacjami publikowanymi na blogu, ale także zaprojektowaniem swojej kolekcji ubrań i dodatków dla MONASHE.PL o wdzięcznym tytule, a jakże by inaczej – STAY SIMPLE. W swoich stylizacjach Asia często wykorzystuje obcisłe jeansy w zestawieniu z butami na wysokim obcasie, co zapewnia jej codzienny, swobodny wygląd, w którym jednocześnie widać obecność kobiecej elegancji. To właśnie umiejętne połączenie codziennych, wygodnych ubrań w elegancki i szykowny zestaw sprawia, że tworzy się wyraźny i rozpoznawalny styl. Do tego ubrania te są idealnie dostosowane do szczupłej, filigranowej sylwetki Asi i wyglądają na niej bardzo naturalnie.

Pomimo popularności swojego bloga Asia zachowuje spokój umysłu, nie traktując tego zajęcia, jako źródła zarobków, czy trampoliny do kariery w świecie mody i stylu. Sama przyznaje, że jest to jej hobby, a nie praca i nie wiąże swojej przyszłości z zawodem stylistki. Stosuje również ścisłe zasady, jeśli chodzi o współpracę z firmami, wybierając oferty tylko tych, które są zgodne z jej stylem i przekonaniami. Zatem styl i postawa godna podziwu. Życzę więc Asi, aby rozwijała swoją pasję, a Was zapraszam do obejrzenia jej stylizacji.

 

bloo90fashion_9

bloo90fashion_2

bloo90fashion_4

bloo90fashion_20

bloo90fashion_14

bloo90fashion_24

bloo90fashion_16

bloo90fashion_13

bloo90fashion_12

bloo90fashion_15

bloo90fashion_5

bloo90fashion_10

bloo90fashion_23

bloo90fashion_281

bloo90fashion_1

bloo90fashion_11

bloo90fashion_22

bloo90fashion_18

bloo90fashion_27

 

Blog Asi: www.bloo90fashion.com

Facebook: www.facebook.com/bloo90fashion

Instagram: instagram.com/bloo90fashion

Bloglovin: www.bloglovin.com/blog/1060173

 

6 Responses to “Bloo90fashion – blog modowy Joanny Krawiec”

  1. Daria Odpowiedz

    Swietny blog, bardzo stylowy. uwielbiam minimalizm konca lat lat 90/poczatku 2000. Wlasnie to mnie inspiruje do tworzenia nowych kolekcji. pozdrawiam,
    dariagora.com

Pozostaw odpowiedź