Comeovertothedarksidewehavecandy (COTTDS)

Dziś przedstawię Wam blog o najdłuższej i najbardziej złożonej nazwie spośród wszystkich blogów modowych jakie znam, Come Over to the Dark Side We Have Candy. Jednak nie jego ekstrawagancka nazwa jest powodem, dla którego chciałabym go Wam zaprezentować, a niezwykle wyrazisty i imponujący styl, prowadzącej go Holenderki, Cindy van der Heyden.

Nazwa bloga może sugerować, że będziemy mieli do czynienia z „ciemną stroną mocy”, ale taka jej interpretacja okazałaby się myląca, Cindy wprawdzie lubi ostrzejsze klimaty, ale jej styl jest daleki od gotyku i jego wszelkich odmian. Tym niemniej Cindy to dziewczyna zakochana w czerni, w jej stylizacjach znajdziemy też dużo skóry, którą uwielbia, jeansu i butów na naprawdę wysokim obcasie. Jeśli jeansy, to zwykle obcisłe, podkreślające jej nienaganne, zmysłowe i kobiece kształty, buty zaś dodające pewności siebie i seksapilu. W tym tkwi chyba właśnie sedno tego bloga, Cindy kusi, jest niczym diablica, ów tytułowy cukierek, kusi i przyciąga do oglądania swoich kolejnych postów.

Myślę, że stylizacje Cindy zaspokoją gusta fanek rockandrollowego klimatu w eleganckim wydaniu. Coś pomiędzy radością i spontanicznością, a szykownym nadęciem, ucywilizowany młodzieńczy bunt. Obejrzyjcie zresztą wybrane przeze mnie zdjęcia i oceńcie:

 

cottds11

cottds14

cottds15

cottds27

cottds19

cottds16

cottds9

cottds28

cottds29

cottds1

cottds20

cottds17

cottds5

cottds7

cottds26

cottds30

cottds18

cottds12

cottds10

cottds24

cottds8

cottds25

cottds4

 

Blog Cindy: www.comeovertothedarksidewehavecandy.com

Facebook: facebook.com/pages/ComeovertothedarksidewehaveCandy/145719735468064

Twitter: twitter.com/cottds

Bloglovin: bloglovin.com/blog/3029352/come-over-to-the-dark-side-we-have-candy

Lookbook: lookbook.nu/cottds

Pozostaw odpowiedź