Rumi Neely i jej blog Fashiontoast

Jej zdjęcia to prawdziwa uczta dla oczu, jest niekwestionowaną ikoną mody i stylu, a wszystko to dzięki blogowi, który założyła w 2007 roku. Fashion Toast stał się rozpoznawalną marką w świecie mody, a Rumi autorytetem, z którym liczą się najwięksi projektanci. Już w 2009 roku siedziała w pierwszym rzędzie na pokazie genialnego Emanuela Ungaro, w dodatku w jednej z jego kreacji, która została dla niej przygotowana na tą okoliczność. Jak sama mówi, popularność jej bloga opisuje tylko jedno słowo: surrealizm…

Co zatem tak przyciąga uwagę milionów czytelników na całym świecie? Co sprawiło, że Rumi znalazła się na ogromnych blibordach na Time Square w Nowym Jorku? Rumi Neely na pewno przyciąga uwagę nietuzinkową urodą, co w dużej mierze jest wynikiem genów, w jej żyłach płynie bowiem japońska, niemiecka i szkocka krew. Jednak nie o urodę tutaj chodzi, choć jest to niewątpliwie jej spory atut, dość powiedzieć, że dzięki zdjęciom na blogu została modelką słynnej agencji NEXT.

Rumi mówi, że nosi to, co wydaje jej się dla niej naturalne, co współbrzmi z nią, nie zwracając szczególnej uwagi na panujące trendy. Jej stylizacje zaś zawierają często ubrania, na które może sobie pozwolić niemal każdy. Wielką zaletą jej bloga są również piękne i efektowne zdjęcia, wykonywane przez jej, byłego już, partnera Colina Sokola. Charakteryzują się wspaniałymi lokacjami, cudownym światłem, często wykonywane są z zastosowaniem szerokiego kąta, który nieco zniekształca perspektywę, ale wprowadza dodatkową, ciekawą grę przestrzenią i modelką.

Oto wybrane przeze mnie stylizacja Rumi:

Rumi_Neely34

Rumi_Neely46

Rumi_Neely38

Rumi_Neely4

Rumi_Neely9

Rumi_Neely33

Rumi_Neely26

Rumi_Neely45

Rumi_Neely3

Rumi_Neely36

Rumi_Neely21

Rumi_Neely18

Rumi_Neely

Rumi_Neely2

Rumi_Neely19

Rumi_Neely44

Rumi_Neely10

Rumi_Neely42_1

Rumi_Neely29

Rumi_Neely39

Rumi_Neely13

Rumi_Neely30

Rumi_Neely11

Rumi_Neely48

Rumi_Neely25

Rumi_Neely22

Rumi_Neely17

Rumi_Neely14

Rumi_Neely40

Rumi_Neely32

Rumi_Neelycover4

 

Blog Rumi: http://fashiontoast.com

Facebook: https://www.facebook.com/fashiontoast

Twitter: https://twitter.com/rumineely

Instagram: http://instagram.com/rumineely

GooglePlus: https://plus.google.com/+fashiontoast

 

 

 

 

3 Responses to “Rumi Neely i jej blog Fashiontoast”

Pozostaw odpowiedź