V.E. – garage goth queen z San Marino

Dziś przedstawiam Violet Ell, blogerkę z San Marino, która określa swój styl jako garage goth. Jak dla mnie jest w tym też trochę grunge, może czasem nawet punk. Violet inspiruje się zresztą stylem mody prezentowanym w filmach i teledyskach lat 80-tych i 90-tych, kiedy to królowały ostre rockowe trendy. W swojej playliście bez namysłu wymienia takie zespoły jak: Nirvana, Joy Division, The Cure, The Smiths, The Misfits, czy Sex Pistols.

Rzeczywiście jej stylizacje, zdjęcia i pozy są wzorowane na tych klimatach, sama zresztą jest chyba mocno wyzwoloną dziewczyną, bo jak mówi, jej dewizą jest: Be yourself, wherever what that means, do what you wanna do and never give a fuck about what other people think or say.

Myślę, że V.E. jest postacią zawieszoną gdzieś w czasoprzestrzeni, niezbyt zainteresowaną samą modą, trendami i tym co się dzieje w tzw. modowej blogosferze. Niezbyt też zainteresowaną robieniem czegokolwiek innego, poza fotografowaniem i prowadzeniem swojego bloga. Nie jest to oczywiście postawa naganna, skoro jej blog wygląda tak znakomicie, widać jest do tego stworzona. Zobaczcie zresztą sami.

 

zagraniczne blogerki_violet1

violet2

blogerka_modowa_violet37

violet35

violet26

violet29

violet16

violet20

violet5

violet31

violet10

violet24

violet12

violet33

violet32

violet7

violet22

violet34

violet25

violet15

violet17

violet36

violet14

violet23

violet18

violet28

violet11

violet21

violet38

 

Blog V.E.

Facebook

Lookbook

2 Responses to “V.E. – garage goth queen z San Marino”

Pozostaw odpowiedź