Moda dla puszystych, Gabi Gregg i jej blog Gabifresh

Dzisiaj przedstawię Wam blogerkę modową w rozmiarze XXL, która bez kompleksów pokazuje nam jak akceptować siebie i do tego dobrze się ubierać. Blog GabiFresh, nazwany na początku Young, Fat and Fabulous, założyła Gabi Gregg, entuzjastka mody i dziennikarstwa modowego.

Gabi zdaje się przeczyć temu, aby moda była domeną wychudzonych dziewczyn, pokazywanych na wybiegach i w reklamach. To nieprawda, że chudość to idealne kształty, do jakich należy dążyć, myśląc o nich w dzień i w nocy, przy każdym kęsie kalorycznego posiłku. Nie obchodzą ją modowe trendy, terror dietetyczny, niewybredne komentarze, czy hasła w stylu „dostosuj styl ubierania się do swojej sylwetki”. Nie ma zamiaru ukrywać swoich niedoskonałości, czy szukać ubrań i stylizacji, które ją choć trochę wyszczuplą. Z pełną premedytacją ubiera obcisłe ciuchy i mówi nam: patrzcie, moje ciało jest sexy! Właśnie takie, jakie jest, bez owijania w bawełnę, bez nieustannego maskowania się, bez ciągłego wstydu.

Nikt nie zarezerwował sobie mody dla jednego pokroju osób, Gabi pokazuje, że można wspaniale bawić się stylizacjami niezależnie od wyglądu. Tak więc drogie Panie, proszę nie wpadać w kompleksy oglądając kolejne prezentacje blogerek modowych, tylko inspirować się nimi i wykorzystywać swój potencjał, na przekór narzucanym trendom. Popatrzcie jak robi to Gabi i do dzieła!

 

Gabifresh20

Gabifresh12

Gabifresh11

Gabifresh17

Gabifresh4

Gabifresh19

Gabifresh2

Gabifresh6

Gabifresh18

Gabifresh10

Gabifresh7

Gabifresh14

Gabifresh13

Gabifresh16

Gabifresh8

Gabifresh3

Gabifresh5

Gabifresh1

Gabifresh15

 

Blog Gabi: www.gabifresh.com

Facebook: www.facebook.com/gabifresh

Twitter: twitter.com/gabifresh

Tumblr: gabifresh.tumblr.com

4 Responses to “Moda dla puszystych, Gabi Gregg i jej blog Gabifresh”

Pozostaw odpowiedź