Kasia Gorol i jej blog Jestem Kasia

Dziś przedstawiam Wam jedną z najpopularniejszych w Polsce blogerek modowych, Kasię Gorol, prowadzącą blog „Jestem Kasia”. Początek jej przygody z blogowaniem był dość spontaniczny, postanowiła bowiem założyć bloga po entuzjastycznych reakcjach na jej stylizacje, zamieszczane na jednym z portali modowych. Był rok 2009, blogi modowe nie cieszyły się taką popularnością jak obecnie, ale z każdym kolejnym wpisem przybywało Kasi czytelników, co dodawało jej energii do dalszej pracy. Dziś jest jedną z czołowych polskich blogerek-stylistek, prowadzi szkolenia z kształtowania wizerunku w sieci, współpracuje z wieloma markami odzieżowymi, uczestniczy w sesjach zdjęciowych. Jednym z jej największych sukcesów jest umieszczenie jej zdjęć na t-shirtach marki Stradivarius, a także sesja zdjęciowa dla dwutygodnika Viva, marki TONI & GUY, czy kampania Manifest Your Style sieci outletów Factory, dzięki której Kasię można było zobaczyć na billboardach największych polskich miast. Poza prowadzeniem bloga Kasia zajmuje się studiowaniem germanistyki.

 

A oto co Kasia ma do powiedzenia o blogowaniu, w wywiadzie zrobionym na zlecenie „We peace It”, podczas targów „Swag Show Silesia 2012”:

 

Wybrane przeze mnie stylizacje Kasi, troszkę tego dużo, ale nie mogłam się powstrzymać, zdjęcia są urzekające, sami zresztą oceńcie:

 

Jestem Kasia1

Jestem Kasia3

Jestem Kasia6

Jestem Kasia4

Jestem Kasia5

Jestem Kasia2

Jestem Kasia16

Jestem Kasia7

Jestem Kasia10

Jestem Kasia17

Jestem Kasia9

Jestem Kasia12

Jestem Kasia8

 

Jestem Kasia13

Jestem Kasia14

Jestem Kasia11

Jestem Kasia18

Jestem Kasia21

SONY DSC

Jestem Kasia19

Jestem Kasia22

Jestem Kasia26

Jestem Kasia24

Jestem Kasia23

Jestem Kasia25

Jestem Kasia27

Jestem Kasia28

 

Blog Kasi: http://www.jestemkasia.com

Kasia na facebooku: https://www.facebook.com/JestemKasiaBlog

Twitter Kasi: https://twitter.com/JestemKasia

Instagram: http://instagram.com/jestem_kasia

Pozostaw odpowiedź