Dapper Lou – męski blog modowy króla elegancji

Dziś po raz pierwszy przedstawiam blogera modowego! Wprawdzie nie znam się na modzie męskiej, a na stronie i w blogosferze dominują panie, jednak panom też coś się ode mnie należy, a dlaczego by nie? Szczególnie, że jest ktoś taki jak Lougè Delcy, który prowadzi niesamowitego bloga Dapperlou.com.

Lougè założył bloga, żeby pokazywać męską modę nowojorskich ulic. Jak możemy się domyślić jest to świat barwny, pełen różnorodnych stylów, prawdziwy kulturowy misz-masz, z niezliczoną ilością indywidualności, które próbują wyróżnić się w tym ogromnym tłumie, przetaczającym się każdego dnia przez miasto. Lou nie poprzestał jednak na fotografowaniu, sam również zaczął tworzyć dla siebie stylizacje, które charakteryzują się połączeniem klasycznej mody męskiej z nowoczesnością. Widać w nich elegancję i szyk, a czasem dużo luzu i spontaniczności, ale zawsze w dobrym guście, bo Lou to facet „z klasą”.

Myślę, że blogi męskie są równie ważne jak te kobiece, ba, może nawet ważniejsze, bo o ile kobiety śledzą samodzielnie najnowsze modowe trendy i potrafią wybrać dla siebie odpowiednie ciuchy, a na blogach szukają często inspiracji, czy ciekawych dodatków, to panowie nie są niestety skłonni przeznaczać na modę swojego cennego czasu. Wobec tego blog modowy może okazać się im bardziej przydatny niż paniom, bo mają tam jasny i konkretny przepis, co na siebie włożyć, żeby wyglądało elegancko i w dobrym tonie. Do Lou mogą uderzać w ciemno i w pełni obdarzyć zaufaniem jego gust, na pewno nie popełnią stylowej gafy.

 

Dapper-Lou6_1

Dapper-Lou3

Dapper-Lou4

Dapper-Lou8

Dapper-Lou16

Dapper-Lou1

Dapper-Lou5

Dapper-Lou9

Dapper-Lou11

Dapper-Lou15

Dapper-Lou10

Dapper-Lou21

Dapper-Lou20

Dapper-Lou24

Dapper-Lou18

Dapper-Lou7

Dapper-Lou2

Dapper-Lou17

Dapper-Lou22

Dapper-Lou27 (2)

Dapper-Lou271

Dapper-Lou14

Dapper-Lou25

Dapper-Lou31

Dapper-Lou28

Dapper-Lou26

Dapper-Lou29

Dapper-Lou13

 

Blog Lou: www.dapperlou.com

Facebook: facebook.com/DapperLoucom

Twitter: twitter.com/DapperLou

 

Pozostaw odpowiedź