Cajmel, czyli blog modowy Karoliny Ościk

Gdy patrzę na Karolinę, wydaje mi się, że jest aniołem Botticellego, bądź jedną z bohaterek „Pikniku pod wiszącą skałą”, która zabłąkała się na szkolnej wycieczce. Jej uroda predestynuje ją do romantycznych, nastrojowych, delikatnych i zwiewnych materiałów, aczkolwiek w jej stylizacjach, dla kontrastu, odnajdziemy również nieco seksapilu, pikanterii, elegancji czy codziennej swobody. Lubi bawić się stylem, nie podąża za ustalonymi trendami, często korzysta z second handów, zamiast najnowszych propozycji uznanych marek, czym udowadnia, że moda nie musi być drogim zajęciem. A tak mówi o początkach swojego blogowania:

Cajmel jest dziś jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych, choć sama przyznaje, że moda nie jest jej największą życiową pasją. Zastanawiam się, co by było, gdyby cały swój czas i serce poświęciła właśnie modzie… Jednak być może ten dystans w stosunku do mody jest nieodzowny w osiąganiu sukcesu w branży, w końcu nie można się zakopać w setkach rzeczy, myśleć tylko o nich i ich wzajemnych kompozycjach, trzeba mieć jakąś odskocznię. Tą odskocznią dla Karoliny są obecnie studia, a także fotografia czy literatura. Zdjęcia, które zamieszcza na blogu, wyróżniają się swoją estetyką, zachwycają kolorem i światłem. Wiele zaś stylizacji jest opatrzona wierszem, bądź literackim cytatem, co świadczy o sporej wrażliwości autorki.

Cajmel wydaje się osobą spontaniczną, bawiącą się dobrze tym, co robi, z ciekawością będę zatem obserwować dalszy rozwój jej bloga, myślę, że jeszcze nie raz nas czymś zaskoczy.

A oto jej stylizacje, które wybrałam dla Was:

Cajmel5

Cajmel3

Cajmel13

Cajmel21

Cajmel1

Cajmel22

Cajmel28

Cajmel6

Cajmel31

Cajmel41

Cajmel29

Cajmel19

Cajmel45

Cajmel23

Cajmel32_1

Cajmel42

Cajmel2

Cajmel40

Cajmel26

Cajmel15

Cajmel33

Cajmel7

Cajmel_cover2

Cajmel_cover

 

Blog Karoliny: http://cajmel.blogspot.com

Facebook: http://www.facebook.com/pages/Cajmel/185341511512323

Lookbook: http://lookbook.nu/cajmel

Tumblr: http://cajmel.tumblr.com

Pozostaw odpowiedź